Medic specialist Medicina de Familie

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implicare in activitatea medicala a cabinetului;
Efectueaza controale medicale periodice;
Consultatii si tratamente pentru adulti si copii;
Completeaza dosarele medicale ale pacientilor conform legislatiei in vigoare;
Acorda tratamente si urmareste evolutia pacientilor;
Vizeaza concedii medicale;
Raspunde de calitatea serviciilor medicale oferite;
Respecta confidentialitatea locului de munca.

CERINTE

Diploma de licenta;
Diploma de specialitate-Medic de familie;
Experienta minim 1 an sau medic rezident;
Profesionalism;
Seriozitate;
Flexibilitate si abilitate de a actiona sub tensiune.

BENEFICII OFERITE

Cabinet Medicina de Familie Brasov.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.