Mecanic masini-unelte cu actionare hidraulica

Amphos SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Aplica procedurile de intretinere preventiva si inspectie ale echipamentelor tehnologice in conformitate cu instructiunile inscrise in dispozitiile de lucru;
•Efectueaza interventiile corective asupra instalatiilor si echpamentelor in conformitate cu planul de actiune comunicat;
•Efectueaza lucrarile de intretinere si de reparatie ale liniilor si echipamentelor tehnologice in conformitate cu instructiunile si procedurile de lucru si cu manualele de operare, asigurand respectarea standardelor de calitate ale proceselor si produselor;
•Efectueaza inregistrari in fisele de monitorizare.

CERINTE

•Studii medii de specialitate – profil mecanic (liceu sau 10 clase + scoala profesionala);
•Experienta in domeniu – mínimum 3 ani;
•Capacitate de adaptare rápida la solicitarile specifice postului;
•Bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa;

BENEFICII OFERITE

-transport gratuit