Manager Zonal - Cluj; Brasov; Targu Mures

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

organizarea si evaluarea activitatii magazinelor din subordine
instruirea si evaluarea permanenta a angajatilor
cunoastrea pietei locale pentru stabilirea strategiilor de vanzare
intocmirea periodica a rapoartelor de activitate
administrarea bugetelor
implicarea puternica in activitatea magazinelor pentru realizarea obiectivelor propuse
promovarea permanenta a companiei

CERINTE

coordonarea unei echipe min 2 ani
administrare bugete
administrarea resurselor materiale min 2 ani
experineta in vanzari min 3 ani
cunostinte de marketing si management (preferabil cursuri sau training-uri in domeniu)
studii superioare
dorinta puternica de dezvoltare, perfectionare si afirmare profesionala
situarea intr-o pozitie asecendenta pe traseul profesional

BENEFICII OFERITE

venituri corelate cu realizarile
oportunitati reale de formare profesionala si avansare profesionala
un mediu competitiv stimulativ pentru auto-dezvoltare

DESCRIEREA FIRMEI

lider national de telecomunicatii pe piata de retail