MANAGER ZONA HORECA

SECRET DISTRIBUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza agentii de vanzari din subordine, urmarind realizarea obiectivelor de vanzare, numar clienti, gama produse;
- Urmareste implementarea in piata a strategiilor si politicii de vanzare ale firmei;
- Sustine agentii in relatia cu clientii mari sau dificili;
- Urmareste incasarea la timp a banilor din piata;
- Se implica in recrutarea, motivarea si instruirea agentilor din subordine.

CERINTE

SECRET DISTRIBUTION angajeaza MANAGER ZONA HORECA pentru coordonarea echipei de agenti Horeca:

- Experienta in vanzari de minim 3 ani;
- Experienta intr-o pozitie similara - constituie avantaj;
- Cunoasterea pietei horeca - avantaj;
- Persoana persuasiva, cu abilitati de leader;
- Bun negociator.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Cursuri de perfectionare;
- Masina si telefon de serviciu.

DESCRIEREA FIRMEI

Distribuitor de produse alimentare si bauturi alcoolice