MANAGER VANZARI

PRODLACTA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Conduce, antreneaza, motiveaza si controleaza echipa de vanzari catre atingerea tuturor obiectivelor stabilite de companie.
-Raspunde de indeplinirea obiectivelor de vanzari si incasari, de acoperirea optima a pietei, de mentinerea si imbunatatirea relatiilor cu clientii
-Pregateste rapoarte periodice privind vanzarile si incasarile.

CERINTE

-Experienta in domeniul vanzarilor minim 3 ani (FMCG).
-Experienta in coordonare si motivarea unei echipe de vanzari, minim 2 ani.
-Abilitati de coordonare, relationare, comunicare si negociere.
-Capacitate de organizare, planificare si coordonare.
-Responsabilitate, rezistenta la stress, disponibilitatea la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

-Un loc de munca dinamic si provocator si intreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
-Pachet salarial motivant.

S.C. PRODLACTA S.A. este o companie cu traditie si renume in Romania in domeniul productiei si distributiei produselor lactate si a inghetatei.