MANAGER VANZARI

S.C. PRODLACTA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-elaboreaza si implementeaza politica de vanzari a societatii;
-elaboreaza si gestioneaza bugetul activitatii de vanzari;
-organizeaza, coordoneaza si supervizeaza activitatea personalului din vanzari;
-colaboreaza cu departamentul marketing in vederea realizarii programelor de promovare a produselor si urmarirea evolutiei pietei.

CERINTE

-studii superioare in domeniul economic sau comercial;
-minim 3 ani experienta in vanzari pe o pozitie similara;
-constituie avantaj cursuri de specializare in domeniul: management, marketing, vanzari;
-constituie avantaj experienta in vanzarea produselor alimentare;
-capacitate de organizare, coordonare si supervizare;
-abilitati de comunicare si spirit de echipa;
-simt al responsabilitatii si intuitie;
-cunostinte de operare PC

BENEFICII OFERITE

-Un loc de munca dinamic si provocator si intreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
-Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist.
-Pachet salarial motivant.
-Masina si telefon de serviciu.

S.C. Prodlacta S.A. din Brasov este o firma cu traditie si renume in domeniul productiei si distributiei de produse lactate si inghetata.