MANAGER PROIECT IN DOMENIUL ENERGIEI NECONVENTIONALE

TOMASI Resurse UmaneSRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raporteaza direct managemnetului
- Raspunde de managentul proiectului: urmarire cheltuieli, buget proiect, timpi, achizitii si comenzi materiale,
- Gestionarea documentatiei de proiect si a autorizatiilor necesare (implicat direct in obtinerea autorizatiilor de functionare)
- Participarea la selectia si evaluarea furnizorilor de servicii, gestionarea si coordonarea colaboratorilor externi
- Comunicarea cu proiectantii de specialitate pe parcursul executiei lucrarilor
- Supervizarea executiei lucrarilor de instalatii pe santier.

CERINTE

- Inginer diplomat electrotehnic, electronic sau energie neconvențională
- Minimum 5 ani experienta in coordonare și implementare de proiecte in sectorul electrotehnic, electronic sau energie neconvențională.
- Utilizare PC: Microsoft Office, cunostințe programe de proiectare.
- Cunostinte de limba italiana, limba engleza constituie avantaj.
- Persoana structurata, flexibila si cu experienta anterioara in gestionarea documentatie tehnice de proiect.

Sc Tomasi Resurse Umane este o societate care se ocupa cu recrutarea si plasarea fortei de munca atat in tara cat si in strainatate.A fost constituita cu scopul de a oferi siguranta unui loc de munca pentru romanii care isi doresc un partener ideal in obtinerea unui job. Noi reprezentam mai mult decat o simpla oportunitate . Spune ?ne ce stii sa faci si iti oferim diverse posibilitati in Italia !!! Avantajele pentru tine:salariul la nivel italian, seriozitate maxima, contract si carte de munca in Romania.