Manager Productie

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea si coordonarea procesului de productie;
- Propunerea de solutii, imbunatatirea procesului de productie;
- Organizarea si negocierea contractelor pe parte de achizitii;
- Superzizarea activitatilor de vanzare a produselor finite;
- Implicarea in proiectele de investitii;
- Mentinerea unei stranse relatii cu headquarter-ul din Viena;

CERINTE

- Studii superioare tehnice, industria lemnului constituie avantaj;
- Experienta relevanta in activitati de productie in industria lemnului;
- Gandire strategica, managementul eficient al echipei si dezvoltarea unor echipe competitive;
- Cunoasterea pasilor procesului de productie;
- Foarte bune cunostinte de operare PC;
- Foarte bune cunostinte de limba engleza;
- Persoana proactiva, motivata, dinamica cu bune abilitati de comunicare;

BENEFICII OFERITE

- Pachet motivational atractiv;
- Locuinta de serviciu.

DIMA CONSULTING GROUP, specializata in consultanta in resurse umane, marketing, management si turism este o organizatie orientata spre satisfacerea nevoilor curente si viitoare ale clientilor ei, prin servicii de inalta calitate.

Firma intelege sa fructifice toate oportunitatile care se ivesc pentru satisfacerea clientilor ei, urmarind optimizarea raportului calitate-pret, relatia cu clientii si atitudinea fata de acestia. De asemenea, principalul obiectiv il reprezinta realizarea la termen a contractelor, promptitudine si calitate ridicata prin costuri scazute.