Manager Mentenanta

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmarirea efectuarii operatiilor de mentenanta preventiva si calibrari.
Mentinere la zi a bazei de date privind stocurile de piese de schimb si consumabile pentru utilaje.
Intocmirea instructiunilor de intretinere preventiva a utilajelor
Intocmirea si urmarirea realizarii programului de intretinere preventiva si predictiva anual
Coordonarea introducerii in liniile de fabricatie a utilajelor si dispozitivelor noi
Monitorizarea activitatii de intretinere si masuri pentru diminuarea timpilor de stationare a utilajelor
Urmarirea si validarea efectuarii corecte a operatiilor de intretinere preventiva
Coordonarea activitatii personalului de intretinere
Efectuarea de cursuri pentru perfectionarea personalului de intretinereParticiparea la sedintele zilnice de productie pentru analiza defectiunilor aparute

CERINTE

Studii superioare si/sau postuniversitare profil tehnic.
Experienta in specialitate minim 3-4 ani.
Cunostinte foarte bune din punct de vedere tehnic, electric, pneumatic, hidraulic.
Cuostinte si experienta privind modul de functionare automatizat.
Cunostinte foarte bune de management prin dovedirea aplicabilitatii in cadrul organizatiei coordonate.
Aptitudine generala de invatare, de comunicare, bun conducator, abilitati de leadership.
Inteligenta de nivel superior, spirit organizatoric, echilibru emotional.
Capacitate de a evalua si a lua decizii.
Capacitate de a lucra cu oamenii.
Rezistenta mare la stres.
Usurinta, claritate si coerenta in exprimare.
Abilitati reflectate de personalitatea proprie: gandire strategica, spontaneitate, spirit practic, informarea, ajutorarea si dezvoltarea altora, sociabilitate, tact, amabilitate, conducerea si controlul oamenilor, ambitie, incredere in sine, activism, energie, fluenta verbala.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitate de dezvoltare a carierei in cadrul unui mediu profesionist.

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.