MANAGER HOTEL

RESURSE UMANE Recrutare & Selectie

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESURSE UMANE, furnizor de servicii de recrutare si selectie, recruteaza pentru clientul sau COMPANIE PRIVATA CU CAPITAL INTEGRAL ROMAN, LANT HOTELIER - MANAGER HOTEL cu urmatoarele responsabilitati:

- Promovarea si valorificarea eficienta a spatiilor de cazare. Cercetarea pietei, desfasurarea unei politici promotionale active cu programe bine definite, cresterea numarului utilizatorilor de servicii oferite de hotel.
- Coordonarea activitatilor specifice unitatii de cazare: curatenia, ambianta, confortul, calitatea serviciilor prestate, sistem informational etc.
- Asigura conditiile necesare cresterii volumului cifrei de afaceri.

CERINTE

- Absolvent studii superioare, de preferat management, marketing, tranzactii internationale, turism.
- Cursuri de management in activitatea de turism.
- Experienta in conducerea unei structuri de cazare.
- Cunostinte avansate limba engleza, franceza.
- Excelente abilitati de comunicare scrisa si orala: usurinta, claritate, coerenta, expresivitate, persuasiune.
- Capacitate de auto-organizare si de stabilire a prioritatilor.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Training de perfectionare permanent.

SERVICII de Recrutare si Selectie pentru pozitii entry level, Recrutare si Selectie EXECUTIVA exclusiv pentru pozitii de middle si top management. Administrare optima de personal. Training pentru dezvoltarea abilitatilor personale. .
RESURSE UMANE ROMANIA

web: www.rsumane.ro

*** Aplicatia dumneavoastra la acest anunt precum si transmiterea CV-ului pe adresele de e-mail anuntate implica acordul dumneavoastra in ceea ce priveste vizualizarea, analizarea si procesarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii RESURSE UMANE si de catre partenerii nostri.