MANAGER FILIALA CITY GARDEN BRASOV

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Coordonarea activitatii administrative a filialei – organizarea modalitatii de lucru a angajatilor, instruirea si evaluarea acestora
• Stabilirea si implementarea strategiei de dezvoltare a filialei
• Organizarea si coordonarea echipei de vanzari
• Conceperea si urmarirea bugetului si a planului de vanzari
• Monitorizarea concurentei la nivel local
• Dezvoltarea retelei de clienti si intretinerea relatiilor cu administratia locala

CERINTE

• Minim 3 ani experienta manageriala (reprezinta avantaj experienta pe un post similar)
• Absolvent studii superioare
• Aptitudini de coordonare si motivare a echipei de vanzari, organizare si gestionare a activitatii filialei
• Capacitate decizionala, gandire strategica
• Abilitati de gestionare a bugetelor, construire a targetelor si intelegere a pietei plantelor ornamentale si a echipamentelor de gradinarit
• Bune abilitati de comunicare si negociere
• Cunostinte operare PC (Word, Excel, Power Point)
• Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

• Posibilitatea de a lucra intr-o companie dinamica de prestigiu
• Pachet salarial atractiv in functie de performantele atinse
• Dezvoltare profesionala prin training si coaching

City Garden este o companie membra a grupului Romstal – lider de piata in domeniul instalatiilor pentru constructii, ce ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate. City Garden comercializeaza produse de tip Garden (plante de interior si exterior, mobilier si unelte de gradina) si vine in intampinarea dorintei clientilor sai aducand frumusetea, prospetimea si linistea naturii in spatiile in care traiesc sau lucreaza.