MANAGER DEPOZIT

CARGO-PARTNER EXPEDITII SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Pentru extinderea operatiunilor de logistica in Brasov ,avem nevoie de personal in acest domeniu.

Cerinte:

-persoana cu statut familial stabil,fara probleme legate de consumul de alcool
-om de echipa,cu spirit de munca si disciplina
-cel putin 3 ani experienta in a conduce activitatile desfasurate intr-un depozit ,echipe de muncitori
-carnet motostivuitorist constituie un mare avantaj

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru la nivel international
-spirit de echipa
-salariu atractiv,asigurare medicala,tichete de masa
-contract de munca pe perioada nedeterminata cu prioada de proba.

cargo-partner este o companie de transport multinationala,specializata in transport aerian,maritim,rutier dar si logistica.
Cu reprezentante in 21 de tari,angajatii nostrii,peste 1200,sunt organizati in 54 filiale.

Va rugam sa trimiteti CV-ul dvs.+ Scrisoarea de Intentie pe dresa de email: doina.cherry@cargo-partner.com.

Mentionati in subject header,referinta noastra: BVLOG/10/07.