MANAGER DE ZONA

SC Pangram SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea intregii activitati pe plan administrativ in cadrul punctului de lucru;

Coordonarea echipei de vanzari si distributie;
Realizarea targetelor de vanzari impreuna cu echipa;
Urmarirea soldurilor si incasarea banilor din piata;
Coaching cu subordonatii.

CERINTE

Experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara in industria bunurilor de larg consum (FMCG);
Experienta in conducerea unei echipe;
Abilitati de negociere si de comunicare;
Abilitati de a motiva echipa din subordine.
Cunostinte PC avansate (OFFICE, INTERNET)
Limba straina nivel mediu/avansat - engleza si/sau italiana
Studii superioare;

Domiciliul obligatoriu in Brasov;

CV - urile fara caracteristicile de mai sus nu vor fi luate in considerare

BENEFICII OFERITE

- bonusuri in funtie de realizari;
- autorurism de servici;
- tichete de masa;
- telefon mobil;

Producatoarea pastelor fainoase Monte Banato. Societatea asigura si distributia acestora prin cele 16 depozite proprii deschise in diferite orase ale tarii.
Numar de angajati : 300.