LUCRATOR COMERCIAL - RAION IT - BRASOV

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consilierea clientilor in achizitia de produse IT;
- aranjarea produselor pe raft si intretinerea raionului;
- receptie marfa

CERINTE

- studii medii finalizate / studenti / tineri absolventi
- cunostinte hardware - componente, sisteme, periferice, consumabile;
- cunostinte operare PC;
- abilitati de comunicare, dinamism, dorinta de perfectionare.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic;
- program flexibil;
- cursuri de formare.

Infiintata in 2001, DIVERTA este cea mai mare retea de magazine de carte, papetarie, IT si muzica de pe piata romaneasca cu peste 80 de magazine la nivel national si 1000 de angajati.

Poti si tu sa faci parte din echipa Diverta – pe unul din posturile de consilier vanzari, casier, sef raion sau chiar sef de magazin.

Detalii suplimentare poti gasi pe DivertaOnLine www.dol.ro

Tel: 021.408.33.49
Fax: 021.408.30.71
Email: jobs@diverta.net