LUCRATOR COMERCIAL CITY GARDEN BRASOV

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigura asistenta clientilor si ii consiliaza cu privire la alegerea plantelor, accesoriilor si a mobilierului de gradina
- Ajuta la incarcarea/descarcarea produselor la livrare/aprovizionare
- Mentine standardul de prezentare si curatenie al produselor si locatiei

CERINTE

- Absovent studii medii (domeniul Horticultura reprezinta un avantaj)
- Cunostinte minime privind speciile de plante de gradina
-Bune abilitati de comunicare
- Rezistenta la efort fizic
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Se ofera: pachet motivational competitiv, includerea intr-un sistem coerent de training si dezvoltare profesionala

City Garden este o companie membra a grupului Romstal – lider de piata in domeniul instalatiilor pentru constructii, ce ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate. City Garden comercializeaza produse de tip Garden (plante de interior si exterior, mobilier si unelte de gradina) si vine in intampinarea dorintei clientilor sai aducand frumusetea, prospetimea si linistea naturii in spatiile in care traiesc sau lucreaza.