LUCRATOR COMERCIAL - BRASOV

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consilierea clientilor in achizitia produselor;
- receptia marfii;
- aranjarea produselor pe raft si intretinerea raionului.

CERINTE

Daca esti absolvent de liceu, student sau ai terminat facultatea si iti doresti o cariera in retail; daca esti dinamic si hotarat sa fii cel mai bun, trimite-ne CV-ul tau.

BENEFICII OFERITE

- un mediu de lucru provocator;
- un program flexibil;
- cursuri de formare;
- oportunitatea de a promova atat in cadrul firmei cat si in cadrul grupului RTC.

Infiintata in 2001, DIVERTA este cea mai mare retea de magazine de carte, papetarie, IT si muzica de pe piata romaneasca cu peste 80 de magazine la nivel national si 1000 de angajati.

Poti si tu sa faci parte din echipa Diverta – pe unul din posturile de consilier vanzari, casier, sef raion sau chiar sef de magazin.

Detalii suplimentare poti gasi pe DivertaOnLine www.dol.ro

Tel: 021.408.33.49
Fax: 021.408.30.71
Email: jobs@diverta.net