Lucrator comercial

Hard Discount

Job expirat

RESPONSABILITATI

CASIER
- scanarea produselor
- incasarea banilor
- relatii cu clientii
-servirea amabila si orientarea spre client;
- aprovizionarea rafturilor din zona caselor de marcat;
- colaborarea cu celelalte departamente din supermarket.

LUCRATOR COMERCIAL
Asezarea marfurilor pe rafturi, mercantizare
Curatenie in magazin , curatenie pe raion
Promovarea si vanzarea produselor, relatii cu clientii
Verificarea termenelor de garantie

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- persoana dinamica, cu orientare spre client;
- studiile medii, constituie avantaj;
- experienta in domeniu si calificarea, constituie avantaj;

CASIER:
- calificare si experienta, constituie avantaj;
- cunostinte operare PC;
- experienta constituie avantaj
- varsta minima 21 ani
- minim studii medii (diploma de bacalaoreat)

LUCRATOR COMERCIAL:
- servirea amabila si orientarea spre client;

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + diferite bonusari;
- bonuri de masa;
posibilitatea reala de promovare in cadrul societatii;

DESCRIEREA FIRMEI

Retea de supermarketuri Hard Discount Brasov