Key Account Manager

MOBILE DISTRIBUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea punctului de lucru;
- Indeplinirea obiectivelor trasate de companie;
- Coordonarea echipei aflate in subordine;
- Mentinerea relatiei cu clientii importanti;
- Urmarirea respectarii politicii si procedurilor companiei in activitatea subordonatilor;
- Monitorizarea cheltuielilor;
- Trasarea obiectivelor catre subordonati.

CERINTE

- Studii superioare (avantaj specializare management);
- Experienta intr-o pozitie similara de minim 1 an;
- Experienta in vanzari min 3 ani;
- Cunoasterea elementelor de contabilitate primara;
- Cunostinte solide operare PC (pachet MS Office);
- Bune abilitati de comunicare;
- Implicare puternica in activitate;
- Responsabilitate maxima si atentie sporita;
- Capacitate puternica de auto-organizare;
- Abilitati de coordonare a unei echipe;
- Permis de conducere categoria B (minim 2 ani).

BENEFICII OFERITE

- Venit corelat cu munca depusa;
- Mediul de munca la standarde ridicate, axat pe performanta.

lider pe piata in vanzarile en-gros si in distributia telefoanelor mobile, cartelelor si accesorilor GSM. Fiind o companie in continua dezvoltare, avem nevoie de persoane inteligente, ambitioase, harnice care doresc sa-si dezvolte cariera intr-o echipa puternica.