Key Acccount Brasov

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Extinderea retelei de colaboratori in orasul Bucuresti
- Analizarea comenzilor primite de la clienti/ arhitecti
- Eficientizarea si coordonarea retelei existente
- Identificarea unor colaborari strategice
- Urmarirea in timp a comportarii produselor si evaluarea gradului
de multumire al utilizatorilor

- Masuratori pe teren
- Stabileste graficul de executie pentru lucrarile ofertate
- Clarificarea tuturor detaliilor tehnice a produsului solicitat de catre client,

CERINTE

Profilul candidatului:
- Studii superioare (Industria Lemnului sau TEHNIC - avantaj)
- Experienta pe un post similar - constituie avantaj
- Cunostinte de limba Engleza - nivel avansat
- Cunostinte operare PC (pachetul MS Office)
- Foarte bune abilitati de interrelationare
- Persoana analitica, dinamica, responsabila.
- Aptitudine pentru lucrul in echipa
- Interes pentru relatiile cu clientii, arhitecti
- Disponibil deplasari
- Carnet categoria B

BENEFICII OFERITE

Transport
Salariu atractiv

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.