Junior Technical IT Specialist

SC 2Net Computer SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executarea de instalari, configurari si depanari a echipamentelor IT (PC, notebook etc.);
- Asigurare suport tehnic/consultanta pentru client;
- Respectarea prevederilor sistemului de calitate (ISO).

CERINTE

- Cunostinte din domeniul IT: Hardware si Software;
- Cunostinte de configurare si depanare sisteme IT;
- Abilitati bune de comunicare cu clientii si colegii.

S.C. 2Net Computer este cea mai mare firma de IT locala, avand o prezenta extinsa pe raza judetelor Brasov so Covasna. Firma este distribuitor si service autorizat pentru cele mai importante brand-uri IT: HP, IBM, Lenovo, Microsoft, Toshiba, RICOH, Lexmark, CISCO, etc. Oferim solutii hardware si software pentru toate zonele de business: SOHO (Small Office and Home Office), SMB (Small and Medium Business), proiecte si licitatii/Corporate. Firma isi dezvolta activitatea si acest lucru implica si marirea echipei, asa ca \"te astaptam, cu CV-ul, pentru a te alatura echipei\".