JUNIOR SEO / Administrare WEBSITE

EXPERTONLINE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cu ce te vei ocupa la noi in echipa:
Optimizarea SEO a site-urilor (in-site si off-site);
Generarea de rapoarte SEO;
Testarea si modificarea continutului web conform regulilor de optimizrae pentru motoarele de cautare;
Mentenanta site-urilor;
Popularea site-urilor (introducerea textelor primite de la client in cadrul paginilor site-urilor);

CERINTE

Daca esti o persoana dornica sa-si dezvolte noi competente, nu tinem cont de experieta anterioara, deoarece suntem dornici sa te instruim pas cu pas in ceea ce va trebui sa realizezi.
Pui multa pasiune in ceea ce faci si iti respecti deadline-urile?
Ai abilitati bune de exprimare in scris, cunosti foarte bine gramatica limbii romane?
Te vrem in echipa noastra!

BENEFICII OFERITE

Ce vei primi de la noi:
Cafea la discretie pe parcursul orelor de munca
Un salariu motivant
Zambete de la colegii de munca la fel de motivati ca si tine
Bonificatii sub diverse forme
Renegocierea salariului in sus nu in jos

ExpertOline este o companie ce activeaza pe piata de web development, web hosting, marketing online, din anul 2008.
Compania are experienta vasta in www si realizare de site-uri/portaluri/platforme, avand un portofoliu de peste 700 de proiecte.