Junior Programator C++

T.M.X. Engineering S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Datorita dezvoltarii din ultimii ani a companiei, dorim sa extindem activitatea filialei din Romania si in special a celei din Brasov. In acest sens, recrutam Juniori Programatori.

Daca esti:
- Student in ultimul an, sau proaspat absolvent al uneia dintre urmatoarele facultati: Informatica, Automatica, Electronica/Electrotehnica,
- Un bun cunoascator al limbii engleze, atat scris cat si vorbit,
- O persoana ambitioasa, dornica sa isi dezvolte latura profesionala,
- Esti organizat, esti atent la detalii,
- Ai abilitati in a analiza si rezolva proleme,
- Ai abilitati puternice de comunicare;

Daca ai cunostinte de:
- C++,
- Algoritmi si structuri de date,
- .NET, C# si WPF, constituie un avantaj.
Te recunosti intr-una din iopstazele descrise mai sus? Atunci te invitam sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica. Tot ceea ce ai tu nevoie, este hotarare si determinare. Noi iti oferim motivatia, deoarece experienta pentru acest post entry-level nu este necesara!

Ce iti oferim:
- Un mediu de lucru profesional, in care ai oportunitatea de a invata si a-ti dezvolta cariera,
- Un salariu atractiv, corelat cu bonusuri in functie de performante si reusite,
- Acces saptamanal la baza sportiva (piscina sau sala de fitness),
- Tichete de masa

Testmetrix Inc. este liderul mondial in echipamente de testare pentru carduri de memorie, printre principalii sau clienti numarandu-se Nokia, Panasonic, Sony, Samsung si alte companii de electronice din intreaga lume.
Testmetrix Inc. are sediul principal in Silicon Valley, cu filiale in Taiwan (Taipei), Japonia (Tokyo), Singapore, Corea, Germania (Munchen) si Romania (Brasov si Bucuresti).