Junior Inginer produse complexe

CHRISTOPHER MARTIN INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planificare, suportul si evaluarea introducerii unor produse noi;
- elaborarea unor instrumente de analiza pentru depistarea deficientelor de calitate specifice produsului;
- initierea si supravegherea optmizarilor proceselor tehnilogice;
- optimizarea documentatiilor de produse;
- coordonarea la FMEA de proces in acord cu compartimentul de proictare mijloace de productie din Germania;
- realizarea instruirilor personalului privind produsele in serie curente si pentru produsele noi

CERINTE

- experienta in domeniu similar si logistica prezinta avantaj;
- studii universitare tehnice;
- bune cunostinte de germana sau engleza;
- cunostinte PC: MS- Office, SAP R/3- avantaj;
- capacitate de a coordona si conduce o echipa;
- implicare in munca, autonomie si seriozitate;
- responsabilitate in indeplinirea sarcinilor de coordonare a instruirii pentru angajati

BENEFICII OFERITE

- oportunitate de dezvoltare a carierei
- pachet salarial motivant

CHRISTOPHER MARTIN INTERNATIONAL recruteaza pentru clientul sau STABILUS lider mondial în producţia de arcuri cu gaz şi amortizoare hidraulice pentru industria auto

JUNIOR INGINER PRODUSE COMPLEXE, pentru fabrica din Braşov