Junior inginer productie ( sef de schimb )

CHRISTOPHER MARTIN INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea respectarii timpilor de productie si optimizarea productiei;
- coordonarea personalului din subordine;
- planificarea timpilor de exploatare a utilajelor;
- respectarea calitatii si initierea de masuri corective;
- asigurarea protectiei PSI/ PM, impotriva catastrofelor si a protectiei mediului inconjurator

CERINTE

- experienta in domeniul productiei componentelor auto reprezinta avantaj;
- studii universitare tehnice, experienta in domeniu prezinta avantaj;
- bune cunostinte de germana sau engleza;
- cunostinte PC: MS- Office, SAP R/3- avantaj;
- capacitate de a coordona si conduce o echipa;
- implicare in munca, autonomie si seriozitate;
- responsabilitate in indeplinirea sarcinilor de coordonare a instruirii pentru angajati

BENEFICII OFERITE

- oportunitate de dezvoltare a carierei
- pachet salarial motivant

CHRISTOPHER MARTIN INTERNATIONAL recruteaza pentru clientul sau STABILUS lider mondial în producţia de arcuri cu gaz şi amortizoare hidraulice pentru industria auto

JUNIOR INGINER PRODUCTIE ( SEF DE SCHIMB), pentru fabrica din Braşov