Internship Redactor Constanţa

3 MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Eşti student(ă)/absolvent(ă) la Litere, Limbi Străine, Comunicare, Jurnalism, Relaţii Publice?

Vrei o carieră în Comunicare, Relaţii Publice şi Service Client? Îţi doreşti un job dinamic, în contact permanent cu oamenii, plin de provocări şi realizări?

3Media.ro îţi oferă oportunitatea unui stagiu de pregătire de maximum 3 luni în urma căruia poţi deveni
City Manager Unde Mergem Constanţa!

Pe parcursul perioadei de internship vei fi implicat(ă) în următoarele activităţi:
- Documentare şi redactare prezentări obiective turistice şi HoReCa
- Fotografie (peisaj, urban, obiective)
- Relaţii publice

CERINTE

- Abilităţi excelente de comunicare şi prezentare
- Capacitate foarte bună de analiză şi redactare
- Iniţiativă şi responsabilitate
- Experienţă în folosirea programelor de editare text şi fotografie (avantaj)
- Seriozitate, dorinţă de reuşită

Aşteptăm aplicaţia ta online sau la adresa jobs@3media.ro, cu menţiunea "Internship Redactor Constanţa". Vom aprecia o scrisoare de intenţie în care să ne convingi că tu eşti omul pe care îl căutăm!

BENEFICII OFERITE

Lucrând cu 3Media vei învăţa că se poate! Vei beneficia de întregul nostru sprijin ca să obţii un loc în echipă, part-time sau full-time!

Agentie de publicitate si editura. Titulara a marcilor Unde Mergem/Where Do We Go si a francizei Minicards in mai multe judete din Romania.

3Media este o agentie de marketing, reclama si relatii publice care isi ajuta clientii sa dezvolte programe de vanzare cu ajutorul carora sa obtina rezultate notabile.

Scopul nostru este marirea volumului de vanzari al clientilor nostri prin identificarea punctelor tari si construirea unui avantaj competitiv fata de ceilalti competitori.

Principalul nostru atu este ca intelegem cum se iau deciziile de cumparare. Astfel, partenerii nostri invata cum sa atraga atentia clientilor potentiali, cum sa isi creeze o imagine favorabila si cum sa influenteze decizia de cumparare.

www.3media.ro