INSPECTOR HR

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea tuturor documentelor specifice angajarii ;
- Raportarea catre Country Manager
- Inregistrarea contracului individual de munca , a actelor aditionale la CIM sau a deciziei de incetare a CIM in registrul electronic de evidenta a salariatilor, in carnetul de munca si la Inspectoratul de Munca;
- Intocmirea fomularelor de desfacere a contractului individual de munca (decizie de desfacere a contractului individual de munca, nota de lichidare);
- Intocmirea dosarelor de pensionare conform legislatiei in vigoare pentru angajatii societatii care solicita acestea;
- Eliberarea de adeverinte solicitate de salariati pentru medicul de familie, banci sau alte institutii;
-Arhivarea dosarelor de personal ;
- Depunerea declaratiilor fiscale aferente salariilor la institutiile de stat abilitate ;
-Prelevarea zilnica a foilor electronice de prezenta ale angajatilor

CERINTE

- Experienta de minim 3 ani pe o pozitie similara;
- Italiana- nivel conversational(mediu)
- Aptitudine generala de invatare;
- Aptitudini de comunicare orala si scrisa;
- Atentie concentrata si distributiva;
- Capacitate de organizare si planificare
- Atitudine proactiva, spirit de echipa,
- Cunostinte de legislatia muncii ,
- ATESTAT INSPECTOR RESURSE UMANE,
- Operare PC- Microsoft Office (word, excell), Internet;
- de preferat experienta intr-o unitate de productie

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial foarte atractiv
- Mediu de lucru dinamic
- Dezvoltare intr-o companie multinationala

Companie multinationala din domeniul resureslor umane, noi suntem cei care iti oferim solutiile juste adaptate nevoilor tale.