INSPECTOR EXPLOATARE TRAFIC

S.C.G4S.CASH SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- primeste si centralizeaza comenzile clientilor;
- intocmeste zilnic rutele de transport in baza comenzilor primite de la beneficiari;
- introduce in sistemul informatic comenzile transmise de beneficiari privind transportul de valori, solicitarile de numerar, consumabile;
- clarifica cu clientii comenzile de transport incerte si negociaza cu acestia orele de atingere din comenzile zilnice;
- inainteaza beneficiarilor confirmarile de primire a comenzilor;
- mentine legatura cu echipajele de transport pentru a se informa cu privire la situatia operativa din teren si asupra abaterilor de la planul de rutare;
- introduce in sistemul informatic confirmarile/situatia la zi a operatiunilor executate de catre echipajele de transport sau tehnicienii ATM;
- tine legatura cu beneficiarii pentru a aduce acestora la cunostinta situatii de intarziere a echipajelor, tehnicienilor ATM;
- preia si inregistreaza reclamatiile clientilor, pe care le da spre rezolvare celor in drept;
- transmite clientilor modul de solutionare a problemelor semnalate de ei si masurile interne luate;
- mentine legatura cu clientii in privinta oricarei activitati legate de implementarea planului de rutare;

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
-Experienta in activitatea de dispecerizare transporturi/rutare reprezinta avantaj;
- Disponibilitate pentru lucru in ture;
- Bune cunostinte operare PC;
- Responsabilitate, corectitudine, seriozitate;
- Buna capacitate de planificare si organizare;
- Abilitatea de a lua decizii rapide;
- Abilitati de comunicare, capacitate de asimilare;
- Spirit de echipa si abilitatea de a rezolva probleme;
- Buna capacitate de relationare cu clientii;
- Capacitatea de a indeplini obiective si a respecta termene;
- Acuratete si atentie in indeplinirea sarcinilor;
- Persoana dinamica.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant la care se adauga plata orelor de noapte si a orelor suplimentare + 5% spor pentru persoanele cu o vechime in campul muncii de peste 3 ani, bonuri de masa
- conditii de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare;
- oportunitatea de a lucra intr-o companie internationala si cu o reputatie deosebita, intr-un mediu de lucru profesionist, in care magnitudinea clientilor deserviti si diversitatea solicitarilor acestora sunt motive de dezvoltare profesionala continua;
- posibilitati reale de promovare in cadrul companiei.

G4S Cash Services este membra a Group 4 Securicor, companie aflata pe locul intai in domeniul sau de activitate. In Romania, G4S Cas Services este prezent din 2002, ofera servicii de transport valori si alimentare de bancomate. Astazi totalizeaza peste 2300 de salariati si are o infrastructura teritoriala alcatuita din puncte de lucru, putandu-se astfel presta serviciile la nivelul tuturor judetelor. Clientii nostrii sunt Raiffeisen Bank, Posta Romana, ABN - AMRO, Alpha Bank, City Bank, Banc Post, Banca Romaneasca.