Inspector Asigurari Coordonator

MORO BROKER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC MORO BROKER SRL angajeaza o persoana in functia de Inspector Asigurari Subscriitor.
Atributile principale sunt de calculare oferte si emitere polite de asigurare de toate tipurile.

CERINTE

Dorim persoane care sunt interesate de acest domeniu si doresc sa isi dezvolte o cariera in acest domeniu.
Experienta in domeniu, portofoliul de clienti si permisul de conducere pot constitui un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este format din salariu fix si comisioane din vanzari iar din punct de vedere al beneficiilor postul dispune de telefon mobil de serviciu.
Venitul minim oferit este compus din salariu minim pe economie plus comisioane din vanzari.
Nivelul salarial este negociabil.

SC MORO BROKER SRL este o societate infintata in anul 2013 care activeaza in domeniul intermedierilor in asigurari, in calitate de partener local al SC TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE SRL, unul dintre cei mai mari brokeri de asigurare din tara.
Avem o echipa cu experienta mare in acest domeniu si dorim sa ne dezvoltam permanent activitatea.