Ingineri proiectanti in domeniul instalatiilor electrice !

Cambric Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare asistata de calculator in domeniul instalatiilor electrice din sfera industriei auto.

CERINTE

Studii superioare de inginerie electrica.
Constitue avantaj experienta in proiectare sau montaj instalatii electrice.
Cunostinte de limba engleza pentru a putea citi si intelege specificatiile proiectelor.

BENEFICII OFERITE

Training in Pro/Engineer, cu accent pe modulele specfice de realizare a instalatiilor electrice.
Mediu de lucru deosebit. Posibilitati de dezvoltare profesionala.
Posibilitatea de a lucra la sediul clientului, in SUA sau UE.
Pachet salarial motivant (salariu fix + bonusuri in functie de realizari + ore suplimentare platite)

Membrii echipei noastre au un salariu motivant determinat de complexitatea proiectelor in care sunt implicati si de bonusul pe proiect, eficienta si calitatea cu care se achita de sarcinile ce le revin. Acest bonus este obiectiv, bine determinat si face parte din sistemul de salarizare al firmei Cambric.
Performanta ta este astfel recunoscuta si rasplatita just, in functie de productivitatea muncii.

Cambric Consulting Romania este in dezvoltare in anul 2008, in acest scop angajam ingineri pentru echipa de proiectare a instalatiilor electrice, domeniul auto, din Brasov .

Oferim servicii de proiectare, simulare si analiza cu element finit pentru firme de renume din industria auto si aerospatiala din anul 1989. Avem filiale in Massachusetts, Illinois, Anglia, Germania si Romania (din 1997 Brasov, Craiova), sediul central al companiei se afla in Statele Unite - Salt Lake City, Utah. Portofoliu nostru cuprinde firme de varf din SUA si UE: Caterpillar, Ford, Parker, Perkins, Sulzer etc.
Va invitam sa petreceti cateva minute pentru a va familiariza cu perspectivele oferite de firma Cambric www.cambric.com, perspective ce urmaresc atingerea si valorizarea intregului potential de care dati dovada .
Pentru detalii: vizitati www.cambric.com; contactati-ne prin email: job@cambric.ro; tel: 0268-319-000 (Brasov);