INGINERI PROIECTANT TEHNOLOGIE SI SDV DEFORMARE LA CALD

MOB FRANCE ¿ IUS SA BRASOV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Subordonat Directorului Tehnic
- Participa activ la elaborea studiilor si proiectelor pentru asimilarea produselor noi si modernizarea celor existente
- Participa activ la dezvoltarea si crearea mijloacelor de productie cu SDV-uri (pentru rentabilitatea productei)

CERINTE

- Studii superioare tehnice, profil deformare plastica la cald
- Cunostinte solide de proiectare ACAD 3D ¿ MDT ¿ MS Office
- Cunostite de forjare
- Creativitate, initiativa
- Abilitate de communicare, lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- Se ofera remuratie atractiva pentru candidatul de valoare

Companie Internationla de productie industriala, cu capital majoritar francez, lider in productia de unelte si scule de mana.
Firma de 800 de persoane, cu proiect de a se muta intr-o noua locatie (10 km in jurul Brasovului) in 2007 / 2008.
IUS, firma din grupul francez MOB, detine certificarea sistemului de asigurare a calitati BS EN 9001:2000.