INGINER VANZARI SI SUPORT TEHNIC

ELECTROMATIC SYSTEMS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer vanzari/suport tehnic aparatura de masurare, detectie, senzori pentru procese tehnologice/automatizari industriale.

CERINTE

- Tanar, dinamic, perseverent cu dorinta de cunoastere si afirmare;
- Studii superioare;
- Absolvent Facultate de ELECTROTECHNICA sau ELECTRONICA;
- Experienta in domeniu constituie avantaj
- Cunoasterea limbii maghiare constituie avantaj
- Permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv si posibilitatea de a dezvolta o cariera intr-un mediu profesionist.

ELECTROMATIC SYSTEMS este o societate comerciala cu capital privat, care si-a inceput activitatea pe piata brasoveana in anul 1999 cu 3 angajati, in 2005 numarul acestora ajungand la 20, iar cifra de afaceri la 1 500 000 Euro.
Principalul obiect de activitate al societatii este comercializarea aparatelor pentru distributie si comanda electrica si pneumatica, realizarea tablourilor electrice de forta si comanda precum si efectuarea automatizarii liniilor tehnologice conform cerintelor clientului.