INGINER VANZARI - Divizia Utilaje si Scule

PREMIUM HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contacteaza clientii si identifica necesitatile specifice pentru aplicatiile industriale
- Sustine demonstratii tehnice, promoveaza si vinde produsele din portofoliul companiei
- Ofera clientilor consultanta tehnica
- Negociaza contractele de vanzare
- Administreaza si dezvolta portofoliul de clienti
- Realizeaza un nivel de performanta in conformitate cu planul de vanzari al companiei
- Isi insuseste cunostintele tehnice si comerciale pentru fiecare gama de produse

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Experienta in vanzarea produselor industriale
- Bune abilitati de vanzare, negociere si comunicare
- Experienta in activitati de productie / proiectare
- Persoana responsabila, cu initiativa, orientata catre client si catre obtinerea de rezultate
- Atitudine proactiva si dorinta de perfectionare
- Permis de conducere - categoria B (experienta in condus)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv (salariu motivant si comision din vanzari, bonus in functie de performante)
- Autoturism de serviciu, telefon, laptop
- Participari la sesiuni periodice de training intern si extern

PREMIUM HR este o companie specializata in servicii de resurse umane.

Serviciile noastre:
- Servicii de recrutare si executive search
- Salarizare si administrare personal
- Managementul performantei.

Urmareste-ne pe site-ul agentiei noastre www.premiumhr.com.ro sau fii alaturi de noi pe Facebook, LinkedIn