INGINER TEHNOLOG INDUSTRIA ALIMENTARA

PRODLACTA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordonarea si monitorizarea activitatii de productie;
-Urmarirea realizarii zilnice a programelor de productie conform comenzilor;
-Intocmirea rapoartelor zilnice de productie;
-Urmarirea respectarii prevederilor sistemului de management al sigurantei alimentelor.

CERINTE

-Studii superioare, inginer tehnolog de industria alimentara;
-Constituie avantaj experienta sau specializarea in industrializarea laptelui;
-Cunostinte bune de operare PC;
-Abilitati de organizare, relationare si comunicare;
-Capacitate de organizare, planificare si monitorizare;
-Persoana dinamica si dornica de afirmare

BENEFICII OFERITE

-Un loc de munca dinamic si provocator, precum si intreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
-Posibilitatea de promovare.
-Pachet salarial motivant.

S.C. PRODLACTA S.A. din Brasov este o companie cu traditie si renume in Romania in domeniul productiei si distributiei produselor lactate si a inghetatei.