Inginer Tehnic- Comercial

SC EnergoBit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati pentru acest post vizeaza:
- analizarea detaliata a cererilor de oferta;
- prezentarea de oferte potentialilor clienti;
- realizarea documentatiei tehnice solicitate de clienti;
- realizarea documentatiei tehnice pentru participarea la licitatii;
- validarea receptiei produsului finit si livrarea acestuia impreuna cu documentatia.

CERINTE

Dorim sa cooptam in echipa o persoana cu initiativa, organizata, care poate lucra autonom, si care sa detina:
- studii superioare in domeniul electrotehnic;
- foarte bune cunostinte operare PC;
- experienta in ofertare si in domeniul joasa tensiune;
- carnet de conducere categoria B;
- autorizatia de electrician grad II- constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- conditii de munca la standarde occidentale;
- un pachet salarial atractiv;
- cursuri de specializare;
- nu in ultimul rand, o echipa alcatuita din oameni cu respect pentru celalalt si pentru lucrul bine facut.

Energobit Brasov face parte din grupul de firme omonim cu capital privat romanesc, care s-a impus in topul serviciilor energetice, oferind echipamente electrice de inalta calitate pentru toate segmentele- inalta, medie si joasa tensiune.

Compania s-a impus atat pe plan local, cat si in zona de sud a Transilvaniei, fiind furnizor de echipamente electrice de medie si joasa tensiune, oferind proiectare si consultanta in domeniul instalatiilor electrice si executii de instalatii electrice complexe |la cheie|.

Suntem o echipa de oameni care au ca principii de baza determinarea, responsabilitatea, profesionalismul si inovatia!
Respectam stabilitatea si siguranta fiecarui post, precum si nevoia unui traseu clar al carierei individuale, si incurajam imbogatirea continua a experientei angajatilor nostri. Incercam sa mentinem echilibrul dintre viata personala si cea profesionala, si sa dezvoltam relatii solide cu toti colegii nostri prin respect si corectitudine.

Pentru mai multe detalii, accesati www.ebbv.ro.