Inginer sudor productie

EUROJOBS The Personnel Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planifica si coordoneaza procesul de productie;
- elaboreaza solutii tehnice si economice pentru lucrarile de productie;
- introduce in fabricatie produse noi si asigura respectarea parametrilor;
- responsabil pentru asigurarea calitatii;
- verifica pontajul lunar al angajatilor din subordine si asigura inductia noilor angajati;
- stabileste sarcinile si responsabilitatile personalului din subordine.

CERINTE

- absolvent studii superioare (Stiinta si Ingineria materialelor, TCM, etc.);
- cunostinte avansate sudura;
- minim 2 ani experienta in productie;
- minim 1 an experienta in domeniul sudurii intr-o pozitie de coordonare;
- obligatoriu limba engleza nivel avansat;
- experienta in utilizarea softului Autocad si Microsoft Office.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, angajeaza Inginer sudor productie.

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0268/ 547 654
sau direct la sediul nostru:
Str. Bvd. Al. Vlahuta, Nr.10, sediul ITC, corp nou, et.1, birou A3, Brasov