Inginer service si reparatii utilaje prelucrare mase plastice (IPBBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonare activitate de reparatii, intretinere si punere in functiune utilaje prelucrare mase plastice;
- diagnosticarea defectiunilor aparute si remedierea acestora;
- intocmire plan de operatiuni la sediul clientului.

CERINTE

- absolvent universitate tehnica (Electrotehnica, Electronica);
- obligatoriu cunostinte avansate de limba engleza sau germana;
- permis conducere categoria B obligatoriu;
- experienta de minim 1 an in reparatii si intretinere utilaje productie.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, 3 Ingineri service si reparatii utilaje prelucrare mase plastice.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov.