INGINER SERVICE (Ref: ISBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordonarea echipelor de electricieni ale beneficiarilor in vederea:punerii in functiune a utilajelor de prelucrare a maselor plastice; asigurarii service-ului si mentenantei utilajelor;
-oferirea de suport tehnic beneficiarilor;
-propuneri de solutii tehnice cu privire la fuctiile si caracteristicile utilajelor;
-efectuarea comenzilor pentru diverse piese de schimb;
-efectuarea saptamanala a rapoartelor de activitate;

CERINTE

-studii superioare tehnice:Electrica,Electronica,Electrotehnica;
-experienta minim 2 ani;
-disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate(80%din timpul de lucru);
-foare bune cunostinte de limba engelza;
-prezinta avantaj cunostintele de limba germana;
-cunostinte MS Office;
-permis de conducere-categoria B.

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv;
-bonusuri;
-masina,telefon,laptop
-training;
-posibilitatea dezvoltarii carierei;

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, importanta firma romaneasca, reprezentanta unei renumite companii germane in Romania, producatoare de utilaje pentru prelucrarea maselor plastice.