Inginer service

EUROJOBS - THE PERSONNEL COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza echipa formata din mecanici si electricieni pentru montajul, servisarea si repararea utilajelor de injectie mase plastice;
- se deplaseaza la sediile clientilor pentru desfasurarea acestor operatiuni.

CERINTE

Nota: nu se vor lua in considerare candidaturile care nu intrunesc toate conditiile mentionate mai jos.

- domiciliul obligatoriu in Brasov;
- absolvent studii superioare tehnice (Electrotehnica, Inginerie electrica si stiinta calculatoarelor);
- cunostinte avansate de limba engleza sau germana;
- cunostinte foarte bune si experienta in domeniul tehnic - montaj si service utilaje productie;
- permis conducere categoria B obligatoriu;
- experienta de minim 1 an in coordonarea unei echipe de montaj/intretinere utilaje productie.

BENEFICII OFERITE

- scolarizari periodice

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane cauta pentru clientul sau Inginer (electric) service pentru Brasov.