INGINER SERVICE

HR ANALYTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Montarea si servisarea aparatelor si echipamentelor medicale - oftalmologice si optice

CERINTE

1.Educatie: Studii superioare de Electrotehnica /Electromecanica/ Electronica/ Automatizari
2.Experienta: experienta in servisare/mentenanta este obligatorie
3.Limbi straine: Lb engleza – nivel avansat
4.Utilizare PC: MS Office – Word, Excel, Internet, E-mail
5.Cerinte specifice: responsabilitate, orientare spre munca,eficienta intelectuala
6. Disponibilitate pentru deplasari: aprox.2 saptamani / luna

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Telefon mobil
- Autoturism de servici
- Training-uri

HR ANALYTICS este o companie specializata in dezvoltarea de solutii in managementul resurselor umane.
Succesul nostru este asigurat de profesionisti in recrutare, training si team-building, precum si de gradul inalt de personalizare a fiecarui proiect, raportat la necesitatile clientilor