Inginer - Sef Atelier prelucrare produse siderurgice

Job Activ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura organizarea activitatii Compartimentului Productie (Debitare Tabla) prin supervizarea personalului din subordine;
- preia comanda, realizeaza proiectarea pieselor si verifica produsul finit in ceea ce priveste conformitatea tehnica;
- urmareste incadrarea in graficele de executie cu respectarea stricta a criteriilor de calitate cerute;
- asigura utilizarea corespunzatoare a mijloacelor de productie si a resurselor materiale;
- intocmeste rapoarte cu privire la situatia personalului din compartiment.

CERINTE

- studii superioare in domeniul tehnic;
- experienta in proiectare (Auto Cad), urmarirea productiei si verificare;
- abilitati de operare PC ;
- excelente abilitati de conducere ( planificare, coordonare si control);
- persoana organizata, cu capacitate de adaptare si relationare, responsabila.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Mediu si conditii de lucru la standarde europene.

DESCRIEREA FIRMEI

Serviciu de recrutare si selectie de personal.
Clientul nostru este o firma din Brasov, de renume in economia romaneasca, contribuind la cresterea calitatii lucrarilor de constructii prin calitatea produselor comercializate si serviciile oferite.