INGINER RESPONSABIL PROTECTIA MUNCII SI PSI

S.C. PRODLACTA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intocmeste planul de protectia muncii si planul de aparare contra incendiilor;
-evalueaza riscurile de accidente si imbolnaviri profesionale si propune masuri de prevenire a riscurilor;
-controleaza toate locurile de munca in scopul respectarii normelor legale in domeniul protectiei muncii si PSI;
-asigura instruirea generala privind protectia muncii si PSI a angajatilor;
-raspunde de activitatea Comitetului de Securitate si Sanatate in Munca.

CERINTE

-studii superioare tehnice;
-vechime in activitati productive, intretinere si reparatii minim 3 ani;
-experienta in domeniul protectiei muncii minim 1 an;
-cursuri de perfectionare in domeniul legislatiei protectiei muncii constituie avantaj;
-cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant si posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist.

S.C. Prodlacta S.A. din Brasov este o firma cu traditie si renume in domeniul productiei si distributiei de produse lactate si inghetata.