INGINER PROIECTARE( STRUCTURI METALICE) ¿ BRASOV

S.C. Human Resources Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea clientului nostru:Furnizor si producator instalatii de ridicat:podui rulante, ascensoare, scari rulante, trotuare rulante, stivuitoare, sisteme de depozitare si sisteme de parcare auto.Importator unic LINDE pentru toata gama de echipamente de stivuitoare si motostivuitoare.

CERINTE

- Studii superioare tehnice (facultatea de constructii)
- Cunostinte de limba engleza nivel: BINE
- Experienta minim 2 ani in proiectare structuri metalice si calcule de rezistenta
- Permisul de conducere prezinta avantaj
- Disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- salariu intre 300 si 500 EURO
- masa zilnica la cantina proprie
- transportul asigurat
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in cadrul companiei

H.R.C. este una din cele mai importante agentii de resurse umane din Transilvania oferind locuri de munca in toate domeniile atat la nivel national cat si international!
-H.R.C. recruteaza numai pentru firme de prestigiu multe dintre acestea fiind multinationale!