Inginer proiectare instalatii termice si sanitare

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare instalatii sanitare - proiecte de mare anvergura (gen fabrici, cladiri mari de locuit, supermarket-uri etc.)

CERINTE

Studii superioare in domeniul constructiilor.
Cunostinte bune in domeniul instalatiilor sanitare; propunere solutii tehnice; calculatii; spirit de initiativa; cunostinte proiectare - ACAD
Cunostinte bune de limba engleza
Experienta in domeniu minim 1 an.
Persoana dinamica si orientata spre specializare in domeniul proiectarii in instalatii sanitare si building management

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant.
Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie multinationala.
Posibilitatea de efectuare stagii pregatire in strainatate.
Se asigura conditii de relocare persoanelor ne rezidente in Municipiul Brasov

Avand deschise peste 6.600 de birouri in 70 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectie si recrutare, gestiune de personal temporar sau permanent, calcul salarial si testare.
Adecco in Romania este la momentul actual lider de piata, cu birouri deschise in 16 orase din tara. Pentru a intra in baza de date a celui mai mare furnizor de servicii de HR din Romania, va rugam sa accesati site-ul www.adecco.ro si sa va depuneti CV-ul la noi.

Brasov str Petru Rares nr. 10
Tel: 0372 705 795
Fax: 0368 815 283
e-mail: brasov@adecco.ro