Inginer Proiectant si Desenator Tehnic

SC METPANEL SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

POST 1 - Inginer Proiectant

Descrierea postului:
- Indeplineste activitati specifice de proiectare in constructii civile si industriale.
- Realizeaza si coordoneaza proiectele conform documentatiei tehnice si cerintelor clientului.
- Modificarea si actualizarea desenelor conform noilor date obtinute din partea clientului.
- Intocmirea desenelor de tinichigerie, a listelor de materiale etc atunci cand este nevoie.

POST 2 - Desenator tehnic

CERINTE

Cerinte:
- studii tehnice superioare
- experienta in proiectare minim 3 ani
- cunostinte bune de Autocad (obligatoriu)
- disponibilitate de deplasare
- limba engleza, limba italiana ( constituie avantaj)
- abilitati de comunicare, de coordonare, spirit de echipa

Cerinte:
- studii tehnice ( scoala profesionala, studii colegiale sau studii universitare de specialitate)
- cunostinte bune de Autocad si 3D
- experienta minim 3 ani

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv la nivelul postului.

Societatea are ca si obiect de activitate proiectarea in domeniul sistemelor de invelitori de acoperis si perete cu tabla sau panouri metalice tip sandwich pentru case, hale industriale, centre comerciale, sali de sport etc., precum si comercializarea acestor tipuri de produse.