Inginer Proiectant (IPBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- conceperea, pregatirea si urmarirea documentatiei complete pentru noile proiecte;
- actualizarea datelor de produs in conformitate cu sistemele folosite in cadrul firmei si respectarea normelor interne referitoare la acest proces;
- prelucrarea si validarea cerintelor de modificare din partea segmentelor de productie, client;
- asistenta la omologarea si avizarea produsului final.

CERINTE

- studii superioare profil mecanic sau tehnic;
- experienta profesionala minim 2 ani in proiectare;
- cunostinte PC: Auto Cad 2D/3D, Catia V5, Pro-E;
- limba engleza nivel mediu;
- foarte bun organizator
- persoana creativa.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala de prestigiu;
- multe alte beneficii.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, companie multinationala, producatoare de componente pentru automobile si masini unelte.