Inginer proiectant Catia v5

Cambric Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare asistata de calculator pentru industria auto utilizand platforma CatiaV5.
Clientii nostrii: Delphi - Luxembourg, Ford - Anglia.

CERINTE

Experienta in activitatea de proiectare si/sau productie in industria auto, cel putin 3 ani.
Cunostinte CATIA v5, nivel avansat.
Cunostinte bune de limba engleza(citit/vorbit).

BENEFICII OFERITE

PERFORMANTA individuala, va aduce CASTIURI pe masura.
LUCRUL BINE FACUT si la timp, va fi recompensat cu BONUS DE PROIECT.
CARIERA de inginer in Romania sau in strainatate.
Ne ingrijim de SANATATEA si de DISPOZITIA dumneavoastra (analize medicale gratuite, sala de sport, bazin).

Cambric Consulting Romania este in dezvoltare in anul 2008, in acest scop angajam ingineri pentru echipele de proiectanti CAD/FEA din Brasov si Craiova.
Acest anunt este valabil pentru postul de inginer proiectant Catia v5.

Oferim servicii de proiectare, simulare si analiza cu element finit pentru firme de renume din industria auto si aerospatiala din anul 1989. Avem filiale in Massachusetts, Illinois, Anglia, Germania si Romania (din 1997 Brasov, Craiova), sediul central al companiei se afla in Statele Unite - Salt Lake City, Utah. Portofoliu nostru cuprinde firme de varf din SUA si UE: Caterpillar, Delphi, Ford, Parker, Perkins, Sulzer etc.
Va invitam sa petreceti cateva minute pentru a explora web siteul nostru www.cambric.com .