Inginer Proiectant AutoCad

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea caietelor de sarcini de la sediul central din Ungaria si intocmirea ofertelor aferente,
- discutii cu beneficiarii privind executia proiectelor,
- proiectare propriu zisa in AutoCad (instalatii electrice, respectiv instalatii de ventilatie, climatizare, gaz)
- supervizarea periodica a executiei lucrarii s.a.

CERINTE

- studii superioare de profil (instalatii electrice/electrotehnica, respectiv instalatii pentru constructii - gaz, apa, ventilatie etc),
- experienta proiectare AutoCad,
- cunostinte foarte de bune limba straina - engleza, respectiv germana sau maghiara,
- permis categ B.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational negociabil

Dima Consulting Group este o firm¿ specializat¿ în activit¿ti de:

selectie si recrutare personal
evaluare si interventie organizational¿
traininguri
cursuri de calificare si specializare
elaborare si implementare sisteme de management al performantelor
evaluarea angajatilor

Ap¿rut¿ pe piat¿ în 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel încât, în prezent este lider regional în domeniul Consultantei în Resurse Umane.

Printre colaboratorii DCG enumer¿m: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella România, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi, s.a.