Inginer Proiectant

Cambric Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare asistata de calculator pentru industria auto (caroserii, cabine, sasiuri, transmisii hidraulice pentru tractoare, camioane, buldozare si excavatoare etc.) utilizand platforma Pro/E.

CERINTE

- studii superioare tehnice (Autovehicule Rutiere, Tehnologia Constructiilor de Masini, Masini Unelte); master in domeniu - avantaj;
- experienta in proiectare sau in productie de minim 3 ani;
- cunoasterea unei platforme CAD;
- cunoasterea platformei Pro/E - avantaj;
- cunostinte bune de limba engleza;
- cunostinte MsOffice;
- atitudine orientata spre performanta;
- buna capacitate de interrelationare.

BENEFICII OFERITE

- oportunitati de dezvoltare profesionala;
- training in Pro/E;
- pachet salarial ce recompenseaza performanta;
- posibilitatea de a lucra ca delegat la sediul clientului, in Europa sau in S.U.A.

Numai candidatii care indeplinesc cerintele postului vor fi contactati.

Cambric Consulting Romania ofera din 1989, servicii de proiectare asistata de calculator si analiza cu element finit, pentru firme de renume din industria auto si aerospatiala. Sediul central al companiei se afla in Salt Lake City - Statele Unite. Alte filiale sunt localizate in Anglia, Germania, Armenia si Romania (din 1997 Brasov, Craiova). Portofoliu nostru cuprinde firme de top din SUA si UE: Caterpillar, Case New Holland, Ford, Parker, Procter&Gamble, Sulzer etc.
Va invitam sa petreceti cateva minute pentru a explora www.cambric.com
Date de contact:
email: job@cambric.ro
tel: 0268-319-000, int. 103
adresa: Brasov, str. Branduselor nr. 84