INGINER PROIECTANT

Lanerock Corporate SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-proiectare asistata de calculator matrite injectie plastic, matrite turnare
sub presiune;
-conceperea, pregatirea si urmarirea documentatiei complete pentrunoile proiecte;
-arhivarea si actualizarea datelor de produs in sistemele folosite in cadrul firmei si respectarea normelor interne referitoare la acest proces;
-prelucrarea si validarea cerintelor de modificare din partea
segmentelor de productie, client;
- asistenta la omologarea si avizarea produsului final.

CERINTE

-studii superioare profil mecanic;
-experienta profesionala in domeniu;
-cunostinte PC: soft-uri de proiectare (Autocad/Catia);
-cunoasterea limbii engleze-nivel mediu;
-capacitatea de a se implica simultan in mai multe proiecte;
-abilitati de organizare si planificare, spirit de echipa, rezistenta la stres.
-capacitate de comunicare
-Cv-uri aplicabile doar in limba Engleza

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea de a lucra intr-o companie orientata spre performanta si dezvoltare profesionala continua
-corelarea pachetului de beneficii cu performanta profesionala

Companie specializata in recrutare, resurse umane si plasare a fortei de munca in tara si in strainatate, cu sediul in Brasov.