INGINER PROIECTANT

SC DTR DRAEXLMAIERSRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea de desene;
- Realizarea de constructii cu ajutorul CAD;
- Intocmirea de concepte si solutii de rezolvare;
- Constructia de noi produse sub forma de date 3D;
- Verificari de coliziune cu piese de montat;
- Transformarea conceptelor existente in date 3D;
- Verificari kinematice si de coliziune.

CERINTE

- Studii de tehnician sau inginer;
- Sunt preferate studiile de specialist;
- Experienta de cativa ani de la absolvirea specializari;
- Experienta in software CATIA-CAD;
- Cunostinte de limba germana sau engleza.

BENEFICII OFERITE

- Sansa cladirii unei cariere intr-o companie multinationala de renume;
- Traininguri;
- Bonuri de masa;
- Bonusuri;
- Transport asigurat.

SC DTR DRAEXLMAIER SRL face parte din grupul german de firme Draexlmaier, important furnizor al industriei automobilelor. Producem ornamente din lemn nobil si piele pentru partenerii nostri DaimlerChrysler, BMW, Audi, Porsche si Toyota.